Stabilus ir patikimas duomenų centras

Stabilų duomenų centro darbą užtikrina NMŠ (nepriklausomo maitinimo šaltinių) sistemos, dyzeliniai generatoriai ir fizinės saugos priemonės. Su Informacijos saugos vadybos sistema ISO 27000 Jūsų duomenys bus saugūs ir pasiekiami. Gerai parinkta duomenų centro vieta garantuos nepertraukiamą elektros tiekimą: dvi transformatorinės yra prijungtos prie ESO elektros žiedo, tad elektros energijos tiekimui nutrūkus vienoje atšakoje, ji bus tiekiama iš kitos pusės.

Efektyvus ir draugiškas aplinkai

Esame draugiški aplinkai – elektros energiją naudojame efektyviai, kuriame ir įgyvendiname tvarius sprendimus, kurie leidžia pasiekti mažesnį nei 1,3 metinį energijos vartojimo efektyvumo (PUE) indeksą. Savo veikloje naudojame „žaliąją energiją“ – elektros energiją, pagamintą naudojant atsinaujinančius energijos šaltinius.

Daugiau nei paslaugų teikėjas

Siūlome individualiai pritaikytus, nestandartinius sprendimus. Teikiame papildomų paslaugų – nuo duomenų perdavimo ir duomenų centro stebėjimo iki senos įrangos utilizavimo paslaugos. Rūpinamės savo klientais – automobiliu iš miesto centro mus pasieksite greičiau nei per 20 minučių, o aikštelėje visuomet rasite laisvą ir saugomą vietą savo automobiliui.

Savitarnos sistema klientams